GÖKDEMİR İKİNCİ EL EŞYA
0533 353 09 57
0312 310 22 26

Ankara'da ikinci el eşya konusunda profesyonel firma.
İkinci el eşyalarınızı değerlendirelim,
yüksek fiyattan 2. el eşyalarınızı alalım.

Oturma Grubu

GÖKDEMİR İKİNCİ EL
EŞYA ALIM
ANKARA

2. El
eşyalarınızı değerinden
nakit olarak anında alıyoruz.

koltuk takımı

ANKARA EŞYA ALIM
YÜKSEK FİYAT GARANTİSİ

İkinci el eşyalarınızı
değerlendirmek için bizi arayın

yatak odası

Ankara İkinci El Eşya Alanlar

Eskimiş eşyalarınızı değerlendirmek için bizi arayınız.

Ankara'da ikinci el eşya pazarında ağırlığa sahip olan firmamız ikinci el eşyalarınızı değerinden nakit olarak anında alır. Eskimiş eşyalarınız varsa ve bunları değerlendirmek istiyorsanız Gökdemir ikinci el eşyayı gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

2. El eşyalarınız değerinden nakit alınır 2. el eşya, eski eşya, komple ev eşyası alan gökdemir eşya bir telefon kadar uzağınızda.

İkinci El Eşya Alırken

İkinci el eşya alırken eşyaları çok dikkatli kontrol edin. Deforme olmuş 2. el eşyaları almayın. Bizi arayarak eşya alırken yardım isteyebilirsiniz.

İkinci El Eşya Satarken

İkinci el eşyalarınızı satarken eşyalarınızı değerinden sattığınıza emin olun, 2. el eşyanızın değerini öğrenmek için bizi arayabilirsiniz.

Eşya Pazarı

2. el eşya alırken ya da satarken eşya pazarlarını geziniz eşya alırken de satarken de Gökdemir eşyayı arayabilirsiniz.

Gökdemir İkinci El Eşya

Gökdemir ikinci el eşya; eskimiş ikinci el eşyalarınızı değerinden nakit olarak alır. Eşyalarınızın değerlendirirken bizi arayınız.

Eski Eşya Alanlar

Çok geniş bir pazara sahip olan Ankara eski eşya alan yerler ile dolu diyebiliriz. Büyük bir şehir olmasının da avantajı ile her yıl çok sayıda kişi yeni eşya alıp eskilerini satmak istiyor. Eski eşya alan yerler kendi içlerinde çeşitlilik gösteriyor. Örneğin spot eşya alanlar ve sadece beyaz eşya alanlar olduğu gibi eski ev eşyası alanlar ya da yalnızca ofis eşyaları alanlar da var. Ankara’nın en eski semtlerinden biri olan İtfaiye Meydanı eski eşya alan yerler arasında ilk sırada gelmektedir. İkinci el pazarı olarak da adlandırabileceğimiz İtfaiye Meydanı’nda neler yok ki? Ev eşyalarından ofis mobilyalarına, beyaz eşyalardan spot eşyalara, ikinci el kıyafetlerden ayakkabılara, antika eşyalardan pek çok ev aletlerine kadar aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Antika meraklılarının da yıllardan beri sık sık uğradığı İtfaiye Meydanı eski eşya alan yerler arasında hala liste başı olmaya devam etmektedir.

Eski eşya alan yerler genellikle öğrenci ve yalnız yaşayan kişilere yönelik çalışmaktadırlar. Öğrenciler eğitim süreleri boyunca işlerini görecek kadar eşya satın almakta ve okulları bittiğinde de eşyalarını satarak şehirden gitmektedirler. Bu nedenle ikinci el eşya alanların çoğunluğu ya öğrenciler ya da bekar kişiler oluyor. Tayin bekleyen kişiler de eski eşya alan yerlere en çok gidenler oluyor yerleşik yaşama geçmedikleri için eşyalarını da bu tip yerlerden alan kişiler de giderken eşyalarını aldıkları yöntemi kullanarak satıyorlar. Bu da bir sirkülasyona neden oluyor. Bazen de evlerindeki bazı eksikleri tamamlamak isteyenler eski eşya alan yerlere giderek yeni ve ucuz fiyata pek çok şey alabiliyorlar. Ya da maddi durumları çok iyi olmayan ve yeni ev kurmak isteyenler de beyaz eşyalarını spot eşya satan mağazalardan temin edebiliyorlar. Az kullanılmış çok sayıda eşya bulunabilecek olan yerlerde aynı zamanda uygun fiyata da çok şey alınabiliyor. Beyaz eşyalar konusunda da çok ucuz fiyata oldukça yeni makineler alınabiliyor. Pek çok firmanın Ankara’nın semtlerinde şubeleri bulunuyor. Eski eşya alan yerlerin pek çoğu merkez semtlerde toplanmış durumda. Firmalar ikinci el eşya alırken kaliteli olmalarına dikkat etmektedirler. Aynı zamanda sattıkları eşyaların da kalitesi onlar için gayet önemli. Ticaret yapılmasının dışında kötü eşyalar satmak yerine kaliteyi ucuza satmayı tercih ediyorlar.

Siz de ikinci el eşyalarınızı satmak istiyorsanız firmalar ile temasa geçebilirsiniz. Gerek internet üzerinden yapacağınız aramalarla, gerekse de yazılı basında çıkan reklamlar aracılığı ile pek çok firmanın iletişim adreslerine ulaşabilirsiniz. Firmalar satın alacakları eşyalarınızı görmek için evinize kadar gelmektedirler. Ayrıca firmaların pek çoğu nakit çalışmaktadır. Eşyalarınızı gördükten hemen sonra anlaşmaya varmanız halinde ücreti peşin olarak ödemektedirler. Anlaşmaya varılamadığı takdirde bir başka firma ile görüşmeler yapabilir ve düşündüğünüz fiyata en yakın rakamı veren firma ile anlaşmaya varabilirsiniz.

İkinci El Eşya, Eski Eşya, Spot Eşya

Komple Ev Eşyası Alımı

Gökdemir 2. El Eşya olarak bütün ev eşyalarınızı değerinde ve anında nakit olarak değerlendirebilirsiniz. Bunun için bizi aramanız yeterlidir.

Yatak Odası Eşyası Alımı

Eskimiş ve yıpranmış yatak odası eşyalarınızı nakite çevirmek için bize ulaşın.

Oturma Grubu Eşyası Alımı

Kullanmadığınız salon takımlarınızı piyasa değerinin üzerinde makul bir fiyata satmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Beyaz Eşya Alımı

Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, tv gibi beyaz eşyalarınızı yüksek fiyattan alıyoruz. Beyaz eşyalarınızı satmak için bizi arayınız.

2. El Eşya Alımı

20 yıllık tecrübemize güveniniz. 2. el eşya alım denilince Ankara'da aklımıza itfaiye meydanı itfaiye meydanında da biz akıllara geliriz. Gökdemir ikinci el eşya olarak müşteri memnuniyetini %100 sağlıyoruz.

2. El Eşya Alanlar Ankara

Hakkımızda

Gökdemir ikinci el eşya 20 yıldan fazladır.
ikinci el eşya sektöründe hizmet vermektedir.

Geliyoruz Eski Eşyalarınızı Alıyoruz.

Eşyalarınızı satmak için bizi arayınız, anında gelelim 2. el eşyalarınızı değerlendirelim

Nasıl Çalışıyoruz

Eşyalarınızı değerlendirmek istiyorsanız
Bizi arayın ya da whatsapptan fotoğraflarını gönderin.

Eşyalarınıza fiyat verelim
Yüksek fiyat garantisi .

Anlaştığımız anda
nakit olarak eşyalarınızı almaya gelelim

İletişim Bilgileri

Gökdemir İkinci El Eşya
Anafartalar Mah. İtfaiye Meydanı
Temmuz Sokak No : 10 Ulus - Altındağ - ANKARA
Tel : 0312 310 22 26
Gsm : 0533 353 09 57
Web : www.gokdemirikincielesya.com

Ankara'da Her Bölgeye 2. El Eşya Alım

20 yıldır 2. el eşya alıp satıyoruz

Bizi arayın 30,40 dk içerisinde geliyoruz.
© 2017, Gökdemir İkinci El Eşya.
Gökdemir Eşya Logo