GÖKDEMİR İKİNCİ EL EŞYA
0533 353 09 57
0312 310 22 26

Ankara'da ikinci el eşya konusunda profesyonel firma.
İkinci el eşyalarınızı değerlendirelim,
yüksek fiyattan 2. el eşyalarınızı alalım.

Oturma Grubu

GÖKDEMİR İKİNCİ EL
EŞYA ALIM
ANKARA

2. El
eşyalarınızı değerinden
nakit olarak anında alıyoruz.

koltuk takımı

ANKARA EŞYA ALIM
YÜKSEK FİYAT GARANTİSİ

İkinci el eşyalarınızı
değerlendirmek için bizi arayın

yatak odası

Ankara İkinci El Eşya Alanlar

Eskimiş eşyalarınızı değerlendirmek için bizi arayınız.

Ankara'da ikinci el eşya pazarında ağırlığa sahip olan firmamız ikinci el eşyalarınızı değerinden nakit olarak anında alır. Eskimiş eşyalarınız varsa ve bunları değerlendirmek istiyorsanız Gökdemir ikinci el eşyayı gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

2. El eşyalarınız değerinden nakit alınır 2. el eşya, eski eşya, komple ev eşyası alan gökdemir eşya bir telefon kadar uzağınızda.

İkinci El Eşya Alırken

İkinci el eşya alırken eşyaları çok dikkatli kontrol edin. Deforme olmuş 2. el eşyaları almayın. Bizi arayarak eşya alırken yardım isteyebilirsiniz.

İkinci El Eşya Satarken

İkinci el eşyalarınızı satarken eşyalarınızı değerinden sattığınıza emin olun, 2. el eşyanızın değerini öğrenmek için bizi arayabilirsiniz.

Eşya Pazarı

2. el eşya alırken ya da satarken eşya pazarlarını geziniz eşya alırken de satarken de Gökdemir eşyayı arayabilirsiniz.

Gökdemir İkinci El Eşya

Gökdemir ikinci el eşya; eskimiş ikinci el eşyalarınızı değerinden nakit olarak alır. Eşyalarınızın değerlendirirken bizi arayınız.

2. El Ev Eşyası Alanlar

Pek çok kişi eşya yenilerken eski eşyalarını da elden çıkarmak ister. Genellikle evlerde tıka basa eşya olması hoş bir görüntüye neden olmaz ve aynı zamanda eski eşyaları yenilerle beraber kullanmak istemeyenler de çoğunluktadır. Herhangi bir nedenden dolayı ev eşyası yenilemiş olanların ilk gidecekleri adres 2. El ev eşyası alanlar olmaktadır. Türkiye’nin her ilinde ve pek çok ilçesinde hizmet veren 2. El ev eşyası alanlar semtlerde de sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Her tip eşyaların ikinci eliniz alanlar bulunduğu gibi bazı kategorilere göre de eşya alanlar vardır. Örneğin siz yalnızca ev eşyalarınızı yenilediyseniz ve eski ev eşyalarınızı elden çıkarmak istiyorsanız o zaman ona göre arama yapmalısınız. Eğer internet üzerinden bir arama gerçekleştirecekseniz yapacağınız arama öncelikle bulunduğunuz şehre göre olmalıdır. Tabi ki öncelikle 2. El ev eşyası alanlar diye de arama kutucuğuna yazmak gerekir ki sadece bu kategoridekiler karşınıza çıksın. Daha sonra ilçeye ve hatta semte göre de aramalarınızı daraltabilirsiniz. Karşınıza çıkacak firmaları ya da kişileri arayarak gerekli bilgileri alabilir ve fiyat hususunda da konuşabilirsiniz. Genellikle evinize gelip eşyalarınızı gördükten sonra fiyat çıkaracakları için fiyat teklifi için uygun bir zaman eşyalarınıza bakmak için çağırabilirsiniz.

2. el ev eşyası alanlar genellikle her türlü mobilyayı alıyorlar. Bunları saymak gerekirse, oturma grupları, salon takımları ya da koltuk takımları, tekli berjerler, vitrinler ve konsollar, masa ve sandalye takımları ya da tek parça halinde de olabilirler, sehpalar, halılar ve perdeler, yatak ve yatak başlıkları, yatak odası takımı, gardıroplar, şifonyerler ve etajerler, karyolalar, dolaplar, televizyon sehpaları, ayakkabılık gibi pek çok eşyayı alırlar. Hatta aksesuarlar da ev eşyaları sınıfına girebilir. Tabi 2. El ev eşyası alanlar beyaz eşyaları da alabilirler. Eğer beyaz eşyalarınızı da yenilediyseniz o zaman onları da pazarlığın içine dahil etmenizde yarar vardır. Tüm ev eşyalarını satmak istediğinizde eşyalarınızın durumuna göre fiyat verilirsiniz.

2. el ev eşyası alanlar evlerinize gelerek, eşyaları yerinde görüp incelerler ve ona göre sizinle ücret konusunu konuşarak pazarlık ederler. Eşyalarınız içinde hiç kullanılmamış, ambalajında duran eşyalar bulunuyorsa onları spot eşya olarak değerlendirip ona göre fiyat vereceklerdir. Bu durumda da fiyatlar değişkenlik gösterebilir. Özelikle küçük ev aletlerinde ya da beyaz eşyalarda bu tip kullanılmamış cihazlar mevcutsa bunları da oldukça iyi fiyatlara 2. El ev eşyası alanlara satabilirsiniz. Sizinle pazarlık edilirken kararlaştırdığınız rakam her ne ise onu orada size teslim ederler ve o şekilde eşyaları alıp götürürler. Pek çok firma ya da eşya alımı yapan kişi bu yöntem ile çalışmaktadır. Bu konuda güvenilir firma arıyorsanız küçük bir araştırma yapmanız yerinde olacaktır. Böylece hem zarara uğramazsınız hem de güvenilir kimselerle iş yapmış olursunuz.

İkinci El Eşya, Eski Eşya, Spot Eşya

Komple Ev Eşyası Alımı

Gökdemir 2. El Eşya olarak bütün ev eşyalarınızı değerinde ve anında nakit olarak değerlendirebilirsiniz. Bunun için bizi aramanız yeterlidir.

Yatak Odası Eşyası Alımı

Eskimiş ve yıpranmış yatak odası eşyalarınızı nakite çevirmek için bize ulaşın.

Oturma Grubu Eşyası Alımı

Kullanmadığınız salon takımlarınızı piyasa değerinin üzerinde makul bir fiyata satmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Beyaz Eşya Alımı

Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, tv gibi beyaz eşyalarınızı yüksek fiyattan alıyoruz. Beyaz eşyalarınızı satmak için bizi arayınız.

2. El Eşya Alımı

20 yıllık tecrübemize güveniniz. 2. el eşya alım denilince Ankara'da aklımıza itfaiye meydanı itfaiye meydanında da biz akıllara geliriz. Gökdemir ikinci el eşya olarak müşteri memnuniyetini %100 sağlıyoruz.

2. El Eşya Alanlar Ankara

Hakkımızda

Gökdemir ikinci el eşya 20 yıldan fazladır.
ikinci el eşya sektöründe hizmet vermektedir.

Geliyoruz Eski Eşyalarınızı Alıyoruz.

Eşyalarınızı satmak için bizi arayınız, anında gelelim 2. el eşyalarınızı değerlendirelim

Nasıl Çalışıyoruz

Eşyalarınızı değerlendirmek istiyorsanız
Bizi arayın ya da whatsapptan fotoğraflarını gönderin.

Eşyalarınıza fiyat verelim
Yüksek fiyat garantisi .

Anlaştığımız anda
nakit olarak eşyalarınızı almaya gelelim

İletişim Bilgileri

Gökdemir İkinci El Eşya
Anafartalar Mah. İtfaiye Meydanı
Temmuz Sokak No : 10 Ulus - Altındağ - ANKARA
Tel : 0312 310 22 26
Gsm : 0533 353 09 57
Web : www.gokdemirikincielesya.com

Ankara'da Her Bölgeye 2. El Eşya Alım

20 yıldır 2. el eşya alıp satıyoruz

Bizi arayın 30,40 dk içerisinde geliyoruz.
© 2017, Gökdemir İkinci El Eşya.
Gökdemir Eşya Logo