GÖKDEMİR İKİNCİ EL EŞYA
0533 353 09 57
0312 310 22 26

Ankara'da ikinci el eşya konusunda profesyonel firma.
İkinci el eşyalarınızı değerlendirelim,
yüksek fiyattan 2. el eşyalarınızı alalım.

Oturma Grubu

GÖKDEMİR İKİNCİ EL
EŞYA ALIM
ANKARA

2. El
eşyalarınızı değerinden
nakit olarak anında alıyoruz.

koltuk takımı

ANKARA EŞYA ALIM
YÜKSEK FİYAT GARANTİSİ

İkinci el eşyalarınızı
değerlendirmek için bizi arayın

yatak odası

Ankara İkinci El Eşya Alanlar

Eskimiş eşyalarınızı değerlendirmek için bizi arayınız.

Ankara'da ikinci el eşya pazarında ağırlığa sahip olan firmamız ikinci el eşyalarınızı değerinden nakit olarak anında alır. Eskimiş eşyalarınız varsa ve bunları değerlendirmek istiyorsanız Gökdemir ikinci el eşyayı gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

2. El eşyalarınız değerinden nakit alınır 2. el eşya, eski eşya, komple ev eşyası alan gökdemir eşya bir telefon kadar uzağınızda.

İkinci El Eşya Alırken

İkinci el eşya alırken eşyaları çok dikkatli kontrol edin. Deforme olmuş 2. el eşyaları almayın. Bizi arayarak eşya alırken yardım isteyebilirsiniz.

İkinci El Eşya Satarken

İkinci el eşyalarınızı satarken eşyalarınızı değerinden sattığınıza emin olun, 2. el eşyanızın değerini öğrenmek için bizi arayabilirsiniz.

Eşya Pazarı

2. el eşya alırken ya da satarken eşya pazarlarını geziniz eşya alırken de satarken de Gökdemir eşyayı arayabilirsiniz.

Gökdemir İkinci El Eşya

Gökdemir ikinci el eşya; eskimiş ikinci el eşyalarınızı değerinden nakit olarak alır. Eşyalarınızın değerlendirirken bizi arayınız.

2. El Eşya Alanlar Ankara

2. el eşya alan yerler Ankara gibi büyük şehirlerde daha fazla olmaktadır. Büyük şehirlerde göçün ve öğrencinin çok olması sebebi ile ikinci el eşya alımlar daha fazla olmaktadır. Her türlü eşyanın bulunduğu 2. el eşya alan ve satan mağazalar semtlere göre değişmektedir. İnsanlar eşyalarını değiştirdiği için çıkan mobilyalar 2. el eşya olarak el değiştirmektedir. Ankara’nın büyük şehir olması sebebi ile tüm semtlerinde bu gibi satış yapan ya da alan mağazalar bulunmaktadır. Kişiler yeni eşya aldıkları zaman evdeki var olan eşyayı atmayıp gerçek fiyatının altında az da olsa değerlendirmek için satmaktadırlar. İnsanlar yeni almış olduğu mobilya ya da beyaz eşyalarını evlerine yerleştirirken diğer çıkanları satılmak üzere 2. el eşya alanlara bırakmaktadır.

2. el eşya alan yerler Ankara’da eski diye adlandırılan mobilya ve beyaz eşyaların alımlarını yapmaktadır. İnsanlardan alınan mobilya, halı, beyaz eşyalar alıcılarına satılmak üzere mağazalarda bulundurmaktadır. Bazı eşyalar paketinden hiç çıkarılmadan bu yerlere verilirse bunlar spot eşya olarak satışa sunulmaktadır. Müşterilerin 2. el eşyaya bakmalarının sebebi fiyatların uygun olması ve aile bütçelerini sarsmamasıdır. Yeni mobilya takımı alan kişiler ikinci takımı eski olarak satmak için bu işlerle uğraşan kişileri arayıp ellerindeki takımı uygun fiyattan elden çıkarırlar. Mobilyaları alan firmada bunları ikinci el satışları için mağazalarında bulundurmaktadırlar. Mobilyadan halıya, beyaz eşyadan yatak odası takımına kadar ikinci el alınıp başka müşteriler için satışa hazır hale getirmektedir. Ankara’nın hangi semtinde olursa olsun firma kendi nakliye aracı ile gidip eşyayı satmak isteyen müşteri ile pazarlık yaparak alım yapmaktadır. Alınan mobilya, halı, vestiyer ya da oturma grupları nakliye ile satılacak yere getirilip burada bakımları yapılmakta ve tekrar müşterinin hizmetine sunulmaktadır. Alım gücü fazla olmayan aileler evlerini ikinci el eşya alarak tamamlamaktadır. Ankara’nın büyük şehir olması bakımından satılacak ikinci el eşyada çok bulunmaktadır. Üniversite okumak için gelen örgenciler, bekâr kalan gençler bu eşyalara daha çok rağbet göstermektedirler. Yeni ev kuracak kişilerin bütçeleri uygun şartlarda olmayınca ikinci el mobilya satış mağazalarına bakmaktadır. Bu gibi yerlerde kendilerine uygun mobilya ya da beyaz eşya çeşitlerini bulmaktadır. 2. el eşya alanlar Ankara’da eşya alımlarını şehir içinden gerçekleştirmektedir. Hem alım yapmış olduğu müşterisini memnun etmekte hem de satın alacak müşterisini memnun edebilmektedir. İkinci el eşya alanlar Ankara’da her türlü ev eşyalarının alımını yapmaktadır.

2. el eşya alanlar Ankara müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Müşterilerin telefonla ulaşması halinde gereken bilgileri alınıp gereken yere en kısa zamanda ulaşarak pazarlık usulü ile anlaşılarak mobilyalar teslim alınır. Mobilya ya da beyaz eşyada ikinci ele satış için uygun fiyatlar uygulanmaktadır. Her türlü eşya satışlarında uygun ve cazip fiyatları da bulunmaktadır.

İkinci El Eşya, Eski Eşya, Spot Eşya

Komple Ev Eşyası Alımı

Gökdemir 2. El Eşya olarak bütün ev eşyalarınızı değerinde ve anında nakit olarak değerlendirebilirsiniz. Bunun için bizi aramanız yeterlidir.

Yatak Odası Eşyası Alımı

Eskimiş ve yıpranmış yatak odası eşyalarınızı nakite çevirmek için bize ulaşın.

Oturma Grubu Eşyası Alımı

Kullanmadığınız salon takımlarınızı piyasa değerinin üzerinde makul bir fiyata satmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Beyaz Eşya Alımı

Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, tv gibi beyaz eşyalarınızı yüksek fiyattan alıyoruz. Beyaz eşyalarınızı satmak için bizi arayınız.

2. El Eşya Alımı

20 yıllık tecrübemize güveniniz. 2. el eşya alım denilince Ankara'da aklımıza itfaiye meydanı itfaiye meydanında da biz akıllara geliriz. Gökdemir ikinci el eşya olarak müşteri memnuniyetini %100 sağlıyoruz.

2. El Eşya Alanlar Ankara

Hakkımızda

Gökdemir ikinci el eşya 20 yıldan fazladır.
ikinci el eşya sektöründe hizmet vermektedir.

Geliyoruz Eski Eşyalarınızı Alıyoruz.

Eşyalarınızı satmak için bizi arayınız, anında gelelim 2. el eşyalarınızı değerlendirelim

Nasıl Çalışıyoruz

Eşyalarınızı değerlendirmek istiyorsanız
Bizi arayın ya da whatsapptan fotoğraflarını gönderin.

Eşyalarınıza fiyat verelim
Yüksek fiyat garantisi .

Anlaştığımız anda
nakit olarak eşyalarınızı almaya gelelim

İletişim Bilgileri

Gökdemir İkinci El Eşya
Anafartalar Mah. İtfaiye Meydanı
Temmuz Sokak No : 10 Ulus - Altındağ - ANKARA
Tel : 0312 310 22 26
Gsm : 0533 353 09 57
Web : www.gokdemirikincielesya.com

Ankara'da Her Bölgeye 2. El Eşya Alım

20 yıldır 2. el eşya alıp satıyoruz

Bizi arayın 30,40 dk içerisinde geliyoruz.
© 2017, Gökdemir İkinci El Eşya.
Gökdemir Eşya Logo