GÖKDEMİR İKİNCİ EL EŞYA
0533 353 09 57
0312 310 22 26

Ankara'da ikinci el eşya konusunda profesyonel firma.
İkinci el eşyalarınızı değerlendirelim,
yüksek fiyattan 2. el eşyalarınızı alalım.

Oturma Grubu

GÖKDEMİR İKİNCİ EL
EŞYA ALIM
ANKARA

2. El
eşyalarınızı değerinden
nakit olarak anında alıyoruz.

koltuk takımı

ANKARA EŞYA ALIM
YÜKSEK FİYAT GARANTİSİ

İkinci el eşyalarınızı
değerlendirmek için bizi arayın

yatak odası

Ankara İkinci El Eşya Alanlar

Eskimiş eşyalarınızı değerlendirmek için bizi arayınız.

Ankara'da ikinci el eşya pazarında ağırlığa sahip olan firmamız ikinci el eşyalarınızı değerinden nakit olarak anında alır. Eskimiş eşyalarınız varsa ve bunları değerlendirmek istiyorsanız Gökdemir ikinci el eşyayı gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

2. El eşyalarınız değerinden nakit alınır 2. el eşya, eski eşya, komple ev eşyası alan gökdemir eşya bir telefon kadar uzağınızda.

İkinci El Eşya Alırken

İkinci el eşya alırken eşyaları çok dikkatli kontrol edin. Deforme olmuş 2. el eşyaları almayın. Bizi arayarak eşya alırken yardım isteyebilirsiniz.

İkinci El Eşya Satarken

İkinci el eşyalarınızı satarken eşyalarınızı değerinden sattığınıza emin olun, 2. el eşyanızın değerini öğrenmek için bizi arayabilirsiniz.

Eşya Pazarı

2. el eşya alırken ya da satarken eşya pazarlarını geziniz eşya alırken de satarken de Gökdemir eşyayı arayabilirsiniz.

Gökdemir İkinci El Eşya

Gökdemir ikinci el eşya; eskimiş ikinci el eşyalarınızı değerinden nakit olarak alır. Eşyalarınızın değerlendirirken bizi arayınız.

2. El Eşya Alanlar

İkinci el eşya deyince çoğumuzun aklına olumsuz düşünce gelir. Başkası tarafından kullanılmış olan bir eşyayı ücret ödeyerek alışmak çoğumuza cazip gelmeyebilir. Ancak günümüz şartlarında birçok kişinin ev eşyası ihtiyacını bu yol ile giderdiğini belirtmek gerek. Özellikle genç nesil bu konuda biraz daha rahat ve pratik olabiliyor.


Orta yaş ve üzeri kişiler eşya sahibi olurken biraz daha titiz davranırken, gençler belki de daha mantıklı düşünüyor ve o gün için az bir ücret ödeyerek günün ihtiyacını karşılıyor ve bu şekilde eşya sorununu çözüyor. Zaten günümüzde çoğu ev eşyası ya da elektronik eşya iyice dağılana kadar kullanılmadığından, o gün için ihtiyaç duyulan eşyaya ikinci el dükkânlarından temin eden kişi maddi açıdan yıpranmamış oluyor.

İkinci el eşya alanların bu konuda dikkat etmesi gereken birkaç husus bulunmaktadır. Öncelikle satın alım aşamasında dikkatli ve pratik düşünen bir insan olması önemlidir. Nihayetinde alınan eşya kullanılmıştır ve genellikle ikinci el eşyaların garanti belgesi yoktur. Bu yüzden alması düşünülen eşyanın çok iyi incelenmesi, satıcıdan gerekli bilgilerin alınması önemlidir. Bu aşamada karşınızdaki esnaf uyanık olacak ve dolaylı cevaplar verecektir. Eğer sizde bu alışverişten zarar etmek, istemiyorsanız bu konuda uyanık olmalısınız. Esnaftan açık ve net cevaplar istemelisiniz. Satın almayı düşündüğünüz eşyanın size gelemeden önce nasıl kullanıldığı, kaç yıllık bir eşya olduğu ve ne gibi bir amaç için kullanıldığını sorgulamalı ve bu sorularınıza net cevaplar almalısınız. Eğer elektronik eşya almayı düşünüyorsanız varsa garanti belgesini istemeli eğer yoksa size gelene kadar ne kadar süre kullanıldığı, kaç yaşında olduğu ve satıcı tarafından bakım ve kontrolleri yapıldığına dair teminat almalısınız. Zira bu gibi alışveriş durumlarında satın alınan eşyanın geri iade edilmesi oldukça güçtür.

İkinci el eşya alanlar fiyat konusunda da uyanık olmak zorundadırlar ki, sonrasında kendilerini aldatılmış hissetmesinler. Sıkı pazarlık yapma yeteneği olan kişiler ihtiyacı olan ev eşyası ya da elektronik eşyaya çok düşük bir ücret karşılığında sahip olabilirler. Bunun için öncesinde iyi bir araştırma yapmaları aynı ürünü birkaç satıcıda incelemeleri ve fiyat almaları önemlidir. Ancak sadece düşük fiyatı değil, alınacak olan eşyanın kullanım durumu da önemlidir. Aradaki farkı alıcı mukayese etmeli ve buna göre karar vermelidir. Bu aşamada satıcının istediği fiyat olabildiğinde geri çekilmeye çalışılmalı ve pazarlık aşamasında kısa sürede pes etmemelidirler. Herkes yaşamını bir şekilde devam ettirmek zorundadır ve günümüz teknolojisinde yaşamak için belli eşya ve cihazlara ihtiyaç duyulmaktadır. Yeni eşya almaya gücü yetmeyenler ya da yeni eşyaya gerek görmeyerek kısa süreli kullanım için ikinci el eşyayı tercih edenler, yukarıda belirttiğimiz konularda dikkatli olduğunda, her açıdan daha avantajlı konuma geçecektirler.

İkinci El Eşya, Eski Eşya, Spot Eşya

Komple Ev Eşyası Alımı

Gökdemir 2. El Eşya olarak bütün ev eşyalarınızı değerinde ve anında nakit olarak değerlendirebilirsiniz. Bunun için bizi aramanız yeterlidir.

Yatak Odası Eşyası Alımı

Eskimiş ve yıpranmış yatak odası eşyalarınızı nakite çevirmek için bize ulaşın.

Oturma Grubu Eşyası Alımı

Kullanmadığınız salon takımlarınızı piyasa değerinin üzerinde makul bir fiyata satmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Beyaz Eşya Alımı

Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, tv gibi beyaz eşyalarınızı yüksek fiyattan alıyoruz. Beyaz eşyalarınızı satmak için bizi arayınız.

2. El Eşya Alımı

20 yıllık tecrübemize güveniniz. 2. el eşya alım denilince Ankara'da aklımıza itfaiye meydanı itfaiye meydanında da biz akıllara geliriz. Gökdemir ikinci el eşya olarak müşteri memnuniyetini %100 sağlıyoruz.

2. El Eşya Alanlar Ankara

Hakkımızda

Gökdemir ikinci el eşya 20 yıldan fazladır.
ikinci el eşya sektöründe hizmet vermektedir.

Geliyoruz Eski Eşyalarınızı Alıyoruz.

Eşyalarınızı satmak için bizi arayınız, anında gelelim 2. el eşyalarınızı değerlendirelim

Nasıl Çalışıyoruz

Eşyalarınızı değerlendirmek istiyorsanız
Bizi arayın ya da whatsapptan fotoğraflarını gönderin.

Eşyalarınıza fiyat verelim
Yüksek fiyat garantisi .

Anlaştığımız anda
nakit olarak eşyalarınızı almaya gelelim

İletişim Bilgileri

Gökdemir İkinci El Eşya
Anafartalar Mah. İtfaiye Meydanı
Temmuz Sokak No : 10 Ulus - Altındağ - ANKARA
Tel : 0312 310 22 26
Gsm : 0533 353 09 57
Web : www.gokdemirikincielesya.com

Ankara'da Her Bölgeye 2. El Eşya Alım

20 yıldır 2. el eşya alıp satıyoruz

Bizi arayın 30,40 dk içerisinde geliyoruz.
© 2017, Gökdemir İkinci El Eşya.
Gökdemir Eşya Logo