GÖKDEMİR İKİNCİ EL EŞYA
0533 353 09 57
0312 310 22 26

Ankara'da ikinci el eşya konusunda profesyonel firma.
İkinci el eşyalarınızı değerlendirelim,
yüksek fiyattan 2. el eşyalarınızı alalım.

Oturma Grubu

GÖKDEMİR İKİNCİ EL
EŞYA ALIM
ANKARA

2. El
eşyalarınızı değerinden
nakit olarak anında alıyoruz.

koltuk takımı

ANKARA EŞYA ALIM
YÜKSEK FİYAT GARANTİSİ

İkinci el eşyalarınızı
değerlendirmek için bizi arayın

yatak odası

Ankara İkinci El Eşya Alanlar

Eskimiş eşyalarınızı değerlendirmek için bizi arayınız.

Ankara'da ikinci el eşya pazarında ağırlığa sahip olan firmamız ikinci el eşyalarınızı değerinden nakit olarak anında alır. Eskimiş eşyalarınız varsa ve bunları değerlendirmek istiyorsanız Gökdemir ikinci el eşyayı gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

2. El eşyalarınız değerinden nakit alınır 2. el eşya, eski eşya, komple ev eşyası alan gökdemir eşya bir telefon kadar uzağınızda.

İkinci El Eşya Alırken

İkinci el eşya alırken eşyaları çok dikkatli kontrol edin. Deforme olmuş 2. el eşyaları almayın. Bizi arayarak eşya alırken yardım isteyebilirsiniz.

İkinci El Eşya Satarken

İkinci el eşyalarınızı satarken eşyalarınızı değerinden sattığınıza emin olun, 2. el eşyanızın değerini öğrenmek için bizi arayabilirsiniz.

Eşya Pazarı

2. el eşya alırken ya da satarken eşya pazarlarını geziniz eşya alırken de satarken de Gökdemir eşyayı arayabilirsiniz.

Gökdemir İkinci El Eşya

Gökdemir ikinci el eşya; eskimiş ikinci el eşyalarınızı değerinden nakit olarak alır. Eşyalarınızın değerlendirirken bizi arayınız.

2. El Eşya Alan Yerler Ankara

Ankara 2. el eşya alan yerler hakkında merak ettiklerinizi internet üzerinden rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Ulus semtinde özellikle İtfaiye Meydanı’na eski eşya alan pek çok yer bulunmaktadır. İtfaiye meydanı eskiden beri eşya alan firmaların yoğun olarak bulunduğu bir semt olduğundan pek çok kişi eşya satmak istediğinde oraya giderler. Ankara eşya alan yerler listesindeki firmalara bakıldığında pek çok firmanın çeşitli semtlerde mağazaları ya da şubeleri bulunduğunu görebilirsiniz. Keçiören, Dikmen, Çankaya, Ümitköy, Etlik, Abidinpaşa, Batıkent, Çayyolu ve Yenimahalle gibi çok sayıda ilçede pek çok firmanın şubesi bulunmaktadır.

Ankara eşya alan yerler belli kategorilerde eşyalar almaktadır. Her firma aynı eşyaları almadığı gibi bazı firmalar da hemen hemen her tip eşyayı almaktadır. Ev eşyaları alan firmalar olduğu gibi, ofis mobilyaları alanların da bulunmaktadır. Hem ev, hem de ofis eşyalarının ikinci ellerini bir arada alan firmalar da yok değil. Bu durumda yapılacak aramayı ihtiyaca uygun şekilde yapmakta yarar var. Ankara eşya alan firmalardan bazıları Akdere civarında hizmet vermektedir. Akdere’de ikamet edenler bu firmalar ile temasa geçebilirler. Akdere ve çevre semtlerde şubeleri bulunan firmalar nakit ödeme yöntemi ile çalışmaktadırlar. Eşyalarınızı gördükleri anda ödeme yapan firmalar oldukça güvenilirler. Hangi firma ile görüşmek istiyorsanız telefon açmanız yeterli oluyor. Firma yetkilileri hemen evinize gelerek eşyalarınıza bakıyor ve satmak istediğiniz eşyalar için uygun bir fiyat teklifinde bulunuyorlar. Siz de eşyalarınız ile ilgili aydınlatıcı bilgiler vermelisiniz. Örneğin eşyalarınızı ne zaman aldığınızı, ne kadar süre boyunca kullandığınızı, eşyalarınızın herhangi bir sıkıntısı olup olmadığını anlatmalısınız. Arızalı olan eşyaları mutlaka bildirmeli ya da tamir görenleri belirtmelisiniz. Alacağınız ücret eşyalarınızın durumuna ve vereceğiniz bilgilere göre değişim gösterecektir. Yırtık ya da kırık eşyalarınızı bile satabilirsiniz ancak çok yüksek fiyatlar beklememek gerektiğini de hatırlatmak gerekiyor. Ayrıca gelen firma yetkililerine satmayı düşündüğünüz eşyalar için ne kadar bir ücret düşündüğünüz de mutlaka söylemelisiniz. Tüm bu detayları isterseniz telefonda da iletebilir ya da evinize geldikleri zaman da söyleyebilirsiniz. Firma yetkilileri evinize geldiklerinde bahsettiğiniz eşyaları inceleyerek size bir fiyat teklifinde bulunacaklardır. Anlaşmaya vardığınız halde ücreti hemen o anda nakit olarak size teslim edecek ve eşyalarınızı fiyatını ödedikten sonra alacaklardır.

Ankara eşya alan yerler ile ilgili detaylı bilgi almak için internetteki sitelerden yararlanabilirsiniz. Tüm firmaların internet üzerinde adresleri ve telefon numaraları mevcut olduğu gibi bazı firmaların kendi web sitelerinden de bilgi alabilirsiniz. İnternette arama yaparken hangi semtte oturuyorsanız semte göre arama yapabilirsiniz. Örneğin Etlik’te oturuyorsanız aramalarınıza mutlaka semt ismini de belirtmelisiniz. Böylece size en yakın firmaya ulaşabilir ve eşyalarınızı en kısa sürede elinizden çıkarabilirsiniz. Görüştüğünüz firmanın verdiği rakamı beğenmediyseniz başka bir firma ile de temasa geçebilir ve yeni teklifler alabilirsiniz.

İkinci El Eşya, Eski Eşya, Spot Eşya

Komple Ev Eşyası Alımı

Gökdemir 2. El Eşya olarak bütün ev eşyalarınızı değerinde ve anında nakit olarak değerlendirebilirsiniz. Bunun için bizi aramanız yeterlidir.

Yatak Odası Eşyası Alımı

Eskimiş ve yıpranmış yatak odası eşyalarınızı nakite çevirmek için bize ulaşın.

Oturma Grubu Eşyası Alımı

Kullanmadığınız salon takımlarınızı piyasa değerinin üzerinde makul bir fiyata satmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Beyaz Eşya Alımı

Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, tv gibi beyaz eşyalarınızı yüksek fiyattan alıyoruz. Beyaz eşyalarınızı satmak için bizi arayınız.

2. El Eşya Alımı

20 yıllık tecrübemize güveniniz. 2. el eşya alım denilince Ankara'da aklımıza itfaiye meydanı itfaiye meydanında da biz akıllara geliriz. Gökdemir ikinci el eşya olarak müşteri memnuniyetini %100 sağlıyoruz.

2. El Eşya Alanlar Ankara

Hakkımızda

Gökdemir ikinci el eşya 20 yıldan fazladır.
ikinci el eşya sektöründe hizmet vermektedir.

Geliyoruz Eski Eşyalarınızı Alıyoruz.

Eşyalarınızı satmak için bizi arayınız, anında gelelim 2. el eşyalarınızı değerlendirelim

Nasıl Çalışıyoruz

Eşyalarınızı değerlendirmek istiyorsanız
Bizi arayın ya da whatsapptan fotoğraflarını gönderin.

Eşyalarınıza fiyat verelim
Yüksek fiyat garantisi .

Anlaştığımız anda
nakit olarak eşyalarınızı almaya gelelim

İletişim Bilgileri

Gökdemir İkinci El Eşya
Anafartalar Mah. İtfaiye Meydanı
Temmuz Sokak No : 10 Ulus - Altındağ - ANKARA
Tel : 0312 310 22 26
Gsm : 0533 353 09 57
Web : www.gokdemirikincielesya.com

Ankara'da Her Bölgeye 2. El Eşya Alım

20 yıldır 2. el eşya alıp satıyoruz

Bizi arayın 30,40 dk içerisinde geliyoruz.
© 2017, Gökdemir İkinci El Eşya.
Gökdemir Eşya Logo